Cofnij.

Prezentacja programu "Laborant" - Sprawozdanie z badań

Program przygotuje pełne sprawozdanie z badań wraz z częścią opisową i tabelami z wynikami. Możesz sam określić wzór sprawozdania z badań. Wygląd sprawozdania ustawiasz w menu USTAWIENIA i Sprawozdanie z badań. Formularz kreatora sprawozdania z badań zawiera wiele opcji które należy zdefiniować i wypełnić. Obejrzyj kolejne zakładki kreatora sprawozdania z badań. Ikony laboratorium i certyfikatu wprowadzasz na formularzu "Dane laboratorium" w menu LABORATORIUM.

Formularz kreatora sprawozdania z badań. Jeśli drukujesz proste sprawozdania (bez zbędnych opisów) zaznacz opcje "Proste tablicowe sprawozdanie z badań"
Możesz wygenerować sprawozdanie zbiorcze (wszystkie metody w jednym sprawozdaniu) lub oddzielne sprawozdanie dla każdej metody.

Wygenerowane sprawozdanie możesz otworzyć w dowolnym edytorze tekstowym (Word, OpenOffice) i dalej edytować i przerabiać.

Przykład wygenerowanego sprawozdania z badań, zlecenie obejmowało hałas, pyły, czynniki chemiczne (przy przenoszeniu sprawozdania do formatu pdf pojawiły się dodatkowe linie w tabelach, które nie są widoczne np. w dokumencie Worda i na wydrukach, jest to błąd przenoszenia do pdf-u). zobacz sprawozdanie (.pdf)→
Przykład sprawozdania z badań oświetlenia ewakuacyjnego. zobacz sprawozdanie (.pdf)→